Товар із сервісу, заводський брак. Повідомили одразу
Александр Л.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Михайло Ш.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Тетяна Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Зв'язалися не просто швидко, а миттєво!, не пройшло і 5 хв до планшету запропонували "одяг" - чохол саме в колір планшета і захисне скло - дуже доречно, особливо коли про це сама не подумала). А ще додали приємний подаруночок)) ДЯКУЮ! Планшет вже наступного після оформлення замовлення дня прибув. Якісно упакований в захисний футляр. Продавець такою упаковкою геть-чисто виключив можливі пошкодження при доставці Покупкою задоволена на 100% Скористуюся в майбутньому і рекомендуватиму продавця
Ярослав П.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Очень мутный продавец, сказал скинуть деньги залог, от наложки отказался
Комментарий продавца
Ви замовили товар вартістю 90000, в доставці вказано що товар відправляється тільки з завдатком на рахунок ФОП, в розмові ви погодились але ніякого завдатку від Вас ми не отримали. На наступний ранок вже заблокували нас і перестали відповідати на дзвінки. Звичайно що таким клієнтам шахраям ми відправляти нічого не будемо. Вам писали і казали якщо не хочете замовляти будь ласка скасуйте замовлення, але так як ви вже заблокували, звʼязатись не вийшло і не виходить. Ваш шантаж тут не пройде
Товар із сервісу, заводський брак. Повідомили одразу
Зв'язалися не просто швидко, а миттєво!, не пройшло і 5 хв
до планшету запропонували "одяг" - чохол саме в колір планшета і захисне скло - дуже доречно, особливо коли про це сама не подумала). А ще додали приємний подаруночок)) ДЯКУЮ!
Планшет вже наступного після оформлення замовлення дня прибув. Якісно упакований в захисний футляр. Продавець такою упаковкою геть-чисто виключив можливі пошкодження при доставці
Покупкою задоволена на 100%
Скористуюся в майбутньому і рекомендуватиму продавця
Очень мутный продавец, сказал скинуть деньги залог, от наложки отказался
Ви замовили товар вартістю 90000, в доставці вказано що товар відправляється тільки з завдатком на рахунок ФОП, в розмові ви погодились але ніякого завдатку від Вас ми не отримали. На наступний ранок вже заблокували нас і перестали відповідати на дзвінки. Звичайно що таким клієнтам шахраям ми відправляти нічого не будемо. Вам писали і казали якщо не хочете замовляти будь ласка скасуйте замовлення, але так як ви вже заблокували, звʼязатись не вийшло і не виходить. Ваш шантаж тут не пройде