Заказывали детски часы, ребенок остался доволен подарком, а мы обслуживанием)
Эрик С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Тетяна І.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже дякую,все прийшло дуже швидко))
Іван М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Людмила К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Безмежно вдячна за швидкість! То для мене головне в роботі) Принтер упакований був ідеально, все прийшло ціленьке. Відмінний сервіс! Ви кращі
Ирина Д.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Предложили использованый пылесос
Комментарий продавца
Вам запропонували запакований повністю товар, ви заблокували і не відповідаєте ніде.
Сергей Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Придбали в цьому магазині полний комплект: Принтер anycubic m3 plus Ванну та смолу Хочу звернути увагу на великий професіоналізм консультанта, який впродовж трьох днів був завжди був на зв'язку, надав актуальну інформацію та рекомендов альтернативи принтерів. Повністю задоволені замовленням.
Пилип Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
В'ячеслав К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Олександр Г.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Оформив на сайті покупку навушників Apple AirPods 3 Продавець написав у вайбері, що може продати дешевше на 400 грн, якщо я анулюю замовлення.Я погодився.Надіслав мені Новою поштою (спочатку не на те відділення, що я вказав) навушники.Коробочка лежала в коробці Нової пошти без жодної додаткової упаковки- бовталася в ній.Фірмова упаковка Еппл вже була розкрита раніше, про що мене до покупки продавець не повідомив.На моє запитання чому розкрито, відповів, що це на митниці розкривали. Усередині лежали навушники в кейсі, який був обгорнутий у плівку,яка, також вже розкривалася. Перевірив- працюють. Відіслав їх до іншого міста доньці, збирався зробити подарунок.Вона приміряла, виявилося, що навушники їй тиснуть і носити некомфортно.Написав сьогодні продавцю- попросив здати їх назад і повернути мені гроші (згодний був навіть на меншу суму повернення), але продавець повернення не захотів робити, оскільки це вже вживаний товар і запропонував мені самому продати їх на ОЛХ. Мої заперечення, що я отримав розпакований товар від нього ні до чого не привели - він відмовив мені у поверненні. Перед покупкою я двічі питав у продавця - чи оригінальний це товар? Він стверджував, що так. Вирішив ретельніше перевірити. Серійний номер навушників на сайті Еппла пробивався правильно, але вони були вже активовані в жовтні 2022 року. Прод сказав, що їх активують, щоби провезти через митницю. Гаразд, але як можна активувати навушники, які ще не були виготовлені на заводі виробника- на фірмовій коробочці надрукована дата виробництва 12 місяць 2022 року (якість якої теж при детальному огляді викликає сумнів в оригінальності).Подивився для якої країни виготовлені навушники-надруковано ММЕ73ZЕ. Країни з кодом ZE немає, виявляється у Еппл. Можете подивитись на сайті. Посилання на сайт для перевірки та фото фірмової коробочки додаю. applepoint.com.ua/part_number Отже, виникають великі сумніви в оригінальності товару та порядності продавця.Після відмови продавець видалив товар с сайту.
Комментарий продавца
Навіщо ви обманюєте людей, коли самі говоири за честність, нас хочете обманути, так людей хоч не обманюйте. Вам запропонували зробити знижку, бо пром бере комісію за замовлення. Тут ви чомусь не сперечались.. Переадресацію замовлення зробили за наш рахунок, бо було багато відправок і за це вибачились, приїхали вам в той же день що і мали, бо це зробили одразу! Питання від вас не було взагалі на рахунок того ʼчого вскритоʼ - перша брехня. Ви не питали за це взагалі, а відправляються майже всі коробки без наклейок, бо на пошті не дозволяють перевірити навушники, самі навушники були запаковані в плівку і вскривали цю плівку ви самі (чомусь за тиждень використання нічого такого від вас взагалі не було чути) Потім через тиждень використання, коли пластик вже весь в подряпинах ви пишите що хочете повернути навушники без причини. Такі товари не підлягають поверненню якщо вони були у використанні, тільки по заводському браку. Ви почали брехати що не підійшли і нічого не говорили за те що як ви кажете не оригінальні. Потім почали придумувати це й звинувачувати нас з погрозами. Те що ви хочете нам відправити незрозуміло що з шантажем відгука, вибачте але на таке ми не підемо. Вас повідомили що це останні навушники по знижці. Купили навушники набагато дешевше наложеним платежем, все самі перевіряли на пошті, походили покористувались і потім просто так вирішили повернути невідомо які навушники вигадуючі різні історії.. Вам сказали одразу якщо вони не були в використанні, повернемо без проблем
Заказывали детски часы, ребенок остался доволен подарком, а мы обслуживанием)
Дуже дякую,все прийшло дуже швидко))
Безмежно вдячна за швидкість! То для мене головне в роботі) Принтер упакований був ідеально, все прийшло ціленьке. Відмінний сервіс! Ви кращі
Предложили использованый пылесос
Вам запропонували запакований повністю товар, ви заблокували і не відповідаєте ніде.
Придбали в цьому магазині полний комплект:
Принтер anycubic m3 plus
Ванну та смолу
Хочу звернути увагу на великий професіоналізм консультанта, який впродовж трьох днів був завжди був на зв'язку, надав актуальну інформацію та рекомендов альтернативи принтерів. Повністю задоволені замовленням.
Оформив на сайті покупку навушників Apple AirPods 3 Продавець написав у вайбері, що може продати дешевше на 400 грн, якщо я анулюю замовлення.Я погодився.Надіслав мені Новою поштою (спочатку не на те відділення, що я вказав) навушники.Коробочка лежала в коробці Нової пошти без жодної додаткової упаковки- бовталася в ній.Фірмова упаковка Еппл вже була розкрита раніше, про що мене до покупки продавець не повідомив.На моє запитання чому розкрито, відповів, що це на митниці розкривали. Усередині лежали навушники в кейсі, який був обгорнутий у плівку,яка, також вже розкривалася. Перевірив- працюють. Відіслав їх до іншого міста доньці, збирався зробити подарунок.Вона приміряла, виявилося, що навушники їй тиснуть і носити некомфортно.Написав сьогодні продавцю- попросив здати їх назад і повернути мені гроші (згодний був навіть на меншу суму повернення), але продавець повернення не захотів робити, оскільки це вже вживаний товар і запропонував мені самому продати їх на ОЛХ. Мої заперечення, що я отримав розпакований товар від нього ні до чого не привели - він відмовив мені у поверненні. Перед покупкою я двічі питав у продавця - чи оригінальний це товар? Він стверджував, що так. Вирішив ретельніше перевірити. Серійний номер навушників на сайті Еппла пробивався правильно, але вони були вже активовані в жовтні 2022 року. Прод сказав, що їх активують, щоби провезти через митницю. Гаразд, але як можна активувати навушники, які ще не були виготовлені на заводі виробника- на фірмовій коробочці надрукована дата виробництва 12 місяць 2022 року (якість якої теж при детальному огляді викликає сумнів в оригінальності).Подивився для якої країни виготовлені навушники-надруковано ММЕ73ZЕ. Країни з кодом ZE немає, виявляється у Еппл. Можете подивитись на сайті. Посилання на сайт для перевірки та фото фірмової коробочки додаю. applepoint.com.ua/part_number Отже, виникають великі сумніви в оригінальності товару та порядності продавця.Після відмови продавець видалив товар с сайту.
Навіщо ви обманюєте людей, коли самі говоири за честність, нас хочете обманути, так людей хоч не обманюйте. Вам запропонували зробити знижку, бо пром бере комісію за замовлення. Тут ви чомусь не сперечались.. Переадресацію замовлення зробили за наш рахунок, бо було багато відправок і за це вибачились, приїхали вам в той же день що і мали, бо це зробили одразу! Питання від вас не було взагалі на рахунок того ʼчого вскритоʼ - перша брехня. Ви не питали за це взагалі, а відправляються майже всі коробки без наклейок, бо на пошті не дозволяють перевірити навушники, самі навушники були запаковані в плівку і вскривали цю плівку ви самі (чомусь за тиждень використання нічого такого від вас взагалі не було чути) Потім через тиждень використання, коли пластик вже весь в подряпинах ви пишите що хочете повернути навушники без причини. Такі товари не підлягають поверненню якщо вони були у використанні, тільки по заводському браку. Ви почали брехати що не підійшли і нічого не говорили за те що як ви кажете не оригінальні. Потім почали придумувати це й звинувачувати нас з погрозами. Те що ви хочете нам відправити незрозуміло що з шантажем відгука, вибачте але на таке ми не підемо. Вас повідомили що це останні навушники по знижці. Купили навушники набагато дешевше наложеним платежем, все самі перевіряли на пошті, походили покористувались і потім просто так вирішили повернути невідомо які навушники вигадуючі різні історії.. Вам сказали одразу якщо вони не були в використанні, повернемо без проблем