Продавець жук ще той, замовляв хлопцям на передок екофлоу рівер про, завдаток 10% термін обіцяли 2-3 тижні, пройшов майже місяць, продавець повідомив що меже відправити , але ціна змінилася з 43000 на 53000грн. Відмовився від замовленя , попросив повернути завдаток , повернули половину, на що відповів що половина це комісія прому. Ось тобі і українці
Комментарий продавца
Нажаль людина виявилась нечесною і брехливою, все одрузу написали, що якщо завдаток, ціна може змінитись, якщо повна оплата - тоді ціна фіксується. Оплачувати одразу він не захотів, а тепер йому ми винуваті що ціни на них піднялись. Нажаль тут не можна прикріпити скріншоти від продавця, в переписці все це є, чітко прописано. Коли сказали що ціна змінилась, попросив повернути завдаток, ми повернули, хоча не мали це робити, бо сплатили його замовлення і заплатили більше. І ось він ще й відгук написав. Нажаль в нас все одно залишаються такі люди і нічого з ними не поробишь, нікуди не дінешся. Обходьте його стороною, рейтинг в нього дуже поганий, ну то видно тепер чому.
Олександр
Кидає на предоплату , потім щей хамить у вайбері. Я людина чесна, сам займаюсь бізнесом, але щоб я так відніся до свого клієнта, це неможливо. Не повага до клієнтів, та їхнього часу.
Комментарий продавца
Яка ви чесна людина, маніпулювати відгуком і спробувати примусити продавця відправити вам гроші і піти в мінус, це ви така чесна людни
Юлия М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякую за швидку відправку! Генератор вже у хлопців на фронті🥰
Продавець жук ще той, замовляв хлопцям на передок екофлоу рівер про, завдаток 10% термін обіцяли 2-3 тижні, пройшов майже місяць, продавець повідомив що меже відправити , але ціна змінилася з 43000 на 53000грн. Відмовився від замовленя , попросив повернути завдаток , повернули половину, на що відповів що половина це комісія прому. Ось тобі і українці
Нажаль людина виявилась нечесною і брехливою, все одрузу написали, що якщо завдаток, ціна може змінитись, якщо повна оплата - тоді ціна фіксується. Оплачувати одразу він не захотів, а тепер йому ми винуваті що ціни на них піднялись. Нажаль тут не можна прикріпити скріншоти від продавця, в переписці все це є, чітко прописано. Коли сказали що ціна змінилась, попросив повернути завдаток, ми повернули, хоча не мали це робити, бо сплатили його замовлення і заплатили більше. І ось він ще й відгук написав. Нажаль в нас все одно залишаються такі люди і нічого з ними не поробишь, нікуди не дінешся. Обходьте його стороною, рейтинг в нього дуже поганий, ну то видно тепер чому.
Кидає на предоплату , потім щей хамить у вайбері. Я людина чесна, сам займаюсь бізнесом, але щоб я так відніся до свого клієнта, це неможливо. Не повага до клієнтів, та їхнього часу.
Яка ви чесна людина, маніпулювати відгуком і спробувати примусити продавця відправити вам гроші і піти в мінус, це ви така чесна людни
Дякую за швидку відправку! Генератор вже у хлопців на фронті🥰
Дякую, рекомендую