Швидко, та оперативно забезпечили, дуже потрібним девайсом😉
Дмитро Т.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Сплатив товар 12.10. Написали, що буде протягом 10 робочих днів. До 25.10 ніхто ніде нічого не повідомляв. Написав сам, бо почав хвилюватись про відсутність комунікацій. Отримав відповідь, що товару і не було. Можна поміняти на інші моделі. Я попросив повернути гроші. І так, маю сказати, що це єдине, що було добрим в цьому досвіді, бо повернули дуже швидко. А далі мені розказали про те, що "я їх не чую" , що "не все завжди так як мені хочеться", і інші "приємності" і жодного вибачення що я втратив 2 тижні через очікування. Можна було просто написати вибачте за незручності) а можна як на скрінах. Вирішуйте самі чи ви хочете, щоб вас так обслуговували. І вишенька на торті))) ще й почав менеджер погрожувати, що знайде мене і про мене в мережі і залишить там якийсь коментар про мої послуги)) це у відповідь на те, що я повідомив що залишу свій відгук про "відмінне" обслуговування. Ще раз - класно, що відповів після 22, повернули кошти, але риторика... Дивіться самі
Комментарий продавца
Відповіли вночі, зробили все дуже швидко. Запропонували інші моделі які ще випускаються. Людина вела себе чемно поки не повернули кошти, а як тільки повернули, почав нас вчити, як треба парцювати, і звинувачувати в тому що товар більше не випускається і ми повинні були його десь дістати. Дуже багато своїх скрінів звичайно він не прикріпив. Таких людей дійсно шкода і треба тільки поспічувати, що у їх житті все так погано і вони намагаються за рахунок інших якось почувати себе краще. Нікому не радимо таких клієнтів і людей у житті. Видно що у людини ще проблеми з психікою і пасивна агресія аж пре з нього..
Олексій Л.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякую за заряду станцію! Все супер. Продавця рекомендую.
Валентин М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Владислав П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дмитро У.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Геннадій П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
вадим к.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все ок...
Віталій Й.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
З Вами звʼязались за 15 хв, якщо ви вважаєте що ми повинні після робочого дня телефонувати за 1 хвилину, то не хочу Вас розчаровувати, але нажаль так не можуть люди працювати. Не дивно що у вас рейтинг жахливий як у покупця
Швидко, та оперативно забезпечили, дуже потрібним девайсом😉
Сплатив товар 12.10.
Написали, що буде протягом 10 робочих днів.
До 25.10 ніхто ніде нічого не повідомляв. Написав сам, бо почав хвилюватись про відсутність комунікацій.
Отримав відповідь, що товару і не було.
Можна поміняти на інші моделі.
Я попросив повернути гроші. І так, маю сказати, що це єдине, що було добрим в цьому досвіді, бо повернули дуже швидко.
А далі мені розказали про те, що "я їх не чую" , що "не все завжди так як мені хочеться", і інші "приємності" і жодного вибачення що я втратив 2 тижні через очікування.
Можна було просто написати вибачте за незручності) а можна як на скрінах. Вирішуйте самі чи ви хочете, щоб вас так обслуговували.
І вишенька на торті))) ще й почав менеджер погрожувати, що знайде мене і про мене в мережі і залишить там якийсь коментар про мої послуги)) це у відповідь на те, що я повідомив що залишу свій відгук про "відмінне" обслуговування.
Ще раз - класно, що відповів після 22, повернули кошти, але риторика... Дивіться самі
Відповіли вночі, зробили все дуже швидко. Запропонували інші моделі які ще випускаються. Людина вела себе чемно поки не повернули кошти, а як тільки повернули, почав нас вчити, як треба парцювати, і звинувачувати в тому що товар більше не випускається і ми повинні були його десь дістати. Дуже багато своїх скрінів звичайно він не прикріпив. Таких людей дійсно шкода і треба тільки поспічувати, що у їх житті все так погано і вони намагаються за рахунок інших якось почувати себе краще. Нікому не радимо таких клієнтів і людей у житті. Видно що у людини ще проблеми з психікою і пасивна агресія аж пре з нього..
Дякую за заряду станцію! Все супер. Продавця рекомендую.
Все ок...
З Вами звʼязались за 15 хв, якщо ви вважаєте що ми повинні після робочого дня телефонувати за 1 хвилину, то не хочу Вас розчаровувати, але нажаль так не можуть люди працювати. Не дивно що у вас рейтинг жахливий як у покупця
Дуже дякуємо Вам за відгук :)