Обслуговування від продавця на вищому рівні. Все детально пояснено, і побажання покупця враховано. Опис товару актуальний. Якість придбаного товару нвіть вища за очікувану (таке буває досить рідко).
Комментарий продавца
Дякуємо Вам за такий відгук) Дуже раді що товар Вам сподобався. Корстуйтесь із задоволенням)
Олена Ж.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Тетяна І.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Сергій К.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Були маленькі нюанси по заказу но все добре.
Олександр Л.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Виктория К.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
володимир п.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Руслан О.
Плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
1. товар сумнівного походження, без упаковки, про це не вказано в оголошенні, гарантія лише місяць часу 2. продавець виходить на спілкування поза межами платформи в особисті повідомлення через інші менеджери 3.спочатку все добре, готують до відправки, потім все міняється, можна тільки по передоплаті, або належним платежем P.S. такі речі мають бути в описі: гарантія, оригінал не оригінал, новий б/у, упакування є/відсутнє/пошкоджене, чи є можливість промОплати чи ні.
Комментарий продавца
Цей товар в упаковці коштує 16000, ви хотіли купити за 12000, якщо Вам треба в упаковці, чого ж ви не купуєте за 16 тоді, а хочете за 12? З Вами звʼязатись не можна ніяк крім вайбера, тому там і писали. слухавку ви не берете у Вас вимкнений телефон, і на вайбері теж не відповідаєте. Вас повідомили що немає лімітів під кінець року, запропнували знижку на доставку ще 500 грн, але ви просто читаєте і ігноруєте повідомлення. Товар в нас оригінальний новий і з повним комплектом, що і було Вам повідомлено. Не треба обманювати людей і писати брехню
Обслуговування від продавця на вищому рівні. Все детально пояснено, і побажання покупця враховано. Опис товару актуальний. Якість придбаного товару нвіть вища за очікувану (таке буває досить рідко).
Дякуємо Вам за такий відгук)
Дуже раді що товар Вам сподобався.
Корстуйтесь із задоволенням)
Були маленькі нюанси по заказу но все добре.
1. товар сумнівного походження, без упаковки, про це не вказано в оголошенні, гарантія лише місяць часу
2. продавець виходить на спілкування поза межами платформи в особисті повідомлення через інші менеджери
3.спочатку все добре, готують до відправки, потім все міняється, можна тільки по передоплаті, або належним платежем
P.S. такі речі мають бути в описі: гарантія, оригінал не оригінал, новий б/у, упакування є/відсутнє/пошкоджене, чи є можливість промОплати чи ні.
Цей товар в упаковці коштує 16000, ви хотіли купити за 12000, якщо Вам треба в упаковці, чого ж ви не купуєте за 16 тоді, а хочете за 12? З Вами звʼязатись не можна ніяк крім вайбера, тому там і писали. слухавку ви не берете у Вас вимкнений телефон, і на вайбері теж не відповідаєте. Вас повідомили що немає лімітів під кінець року, запропнували знижку на доставку ще 500 грн, але ви просто читаєте і ігноруєте повідомлення. Товар в нас оригінальний новий і з повним комплектом, що і було Вам повідомлено. Не треба обманювати людей і писати брехню