Відгуки про компанію TECHMI - Гаджети та аксесуари
Сергій Г.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Сергій В.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Обслуговування від продавця на вищому рівні. Все детально пояснено, і побажання покупця враховано. Опис товару актуальний. Якість придбаного товару нвіть вища за очікувану (таке буває досить рідко).
Коментар продавця
Дякуємо Вам за такий відгук) Дуже раді що товар Вам сподобався. Корстуйтесь із задоволенням)
Олена Ж.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Тетяна І.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Сергій К.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Були маленькі нюанси по заказу но все добре.
Олександр Л.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Виктория К.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
володимир п.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Руслан О.
Погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
1. товар сумнівного походження, без упаковки, про це не вказано в оголошенні, гарантія лише місяць часу 2. продавець виходить на спілкування поза межами платформи в особисті повідомлення через інші менеджери 3.спочатку все добре, готують до відправки, потім все міняється, можна тільки по передоплаті, або належним платежем P.S. такі речі мають бути в описі: гарантія, оригінал не оригінал, новий б/у, упакування є/відсутнє/пошкоджене, чи є можливість промОплати чи ні.
Коментар продавця
Цей товар в упаковці коштує 16000, ви хотіли купити за 12000, якщо Вам треба в упаковці, чого ж ви не купуєте за 16 тоді, а хочете за 12? З Вами звʼязатись не можна ніяк крім вайбера, тому там і писали. слухавку ви не берете у Вас вимкнений телефон, і на вайбері теж не відповідаєте. Вас повідомили що немає лімітів під кінець року, запропнували знижку на доставку ще 500 грн, але ви просто читаєте і ігноруєте повідомлення. Товар в нас оригінальний новий і з повним комплектом, що і було Вам повідомлено. Не треба обманювати людей і писати брехню
Обслуговування від продавця на вищому рівні. Все детально пояснено, і побажання покупця враховано. Опис товару актуальний. Якість придбаного товару нвіть вища за очікувану (таке буває досить рідко).
Дякуємо Вам за такий відгук)
Дуже раді що товар Вам сподобався.
Корстуйтесь із задоволенням)
Були маленькі нюанси по заказу но все добре.
1. товар сумнівного походження, без упаковки, про це не вказано в оголошенні, гарантія лише місяць часу
2. продавець виходить на спілкування поза межами платформи в особисті повідомлення через інші менеджери
3.спочатку все добре, готують до відправки, потім все міняється, можна тільки по передоплаті, або належним платежем
P.S. такі речі мають бути в описі: гарантія, оригінал не оригінал, новий б/у, упакування є/відсутнє/пошкоджене, чи є можливість промОплати чи ні.
Цей товар в упаковці коштує 16000, ви хотіли купити за 12000, якщо Вам треба в упаковці, чого ж ви не купуєте за 16 тоді, а хочете за 12? З Вами звʼязатись не можна ніяк крім вайбера, тому там і писали. слухавку ви не берете у Вас вимкнений телефон, і на вайбері теж не відповідаєте. Вас повідомили що немає лімітів під кінець року, запропнували знижку на доставку ще 500 грн, але ви просто читаєте і ігноруєте повідомлення. Товар в нас оригінальний новий і з повним комплектом, що і було Вам повідомлено. Не треба обманювати людей і писати брехню